VIDEO – “Ja e vërteta e udhëtimit nga Frankfurti”, shkodrani në avion dërgon pamjet dhe pergenjeshtron…

Ditën e sotme, një foto me pamje të brendshme të një avioni të Air Albania, ka bërë xhiron e mediave. Ata që e kishin siguruar dhe shpërndarë foton, aludonin se…

FOTO – Peshkaqeni “udhëtar” në breg të detit në Velipojë, nuk dihet çfarë i ka sjellë fundin…

Banorë të Velipojës kanë mbetur të habitur teksa kanë parë nga larg një “peshk” gjigand në bregun e detit. Pasi janë afruak, kanë parë se nuk ishte një “peshk” i…

EXCLUSIVE – ShkodraWeb Media siguron listat, janë mëse 3600 persona që kërkohet të vetizolohen në shtëpi në Shkodër

Janë më shumë se 3600 persona që duhet të rrinë në shtëpitë e tyre për të parandaluar përhapjen e virusit të rrezikshëm në Qarkun e Shkodrës. ShkodraWeb Media ka mundur…

VIDEO/ Historia e dhimbshme e Alvinit- e grabiti e ëma, pas 5 viteve në Siri takohet me babain e vet…

Emisioni investigativ “Le Iene” në Italia 1, do të përcjellë sonte një episod që lidhet me dramën e shqiptarëve në kampet në Siri. Pas 5 viteve, Afrim Berisha ka mundur…

EXCLUSIVE/ ShkodraWeb siguron dokumentin, ja kur e dha dorëheqjen Valdrin Pjetri…

ShkodraWeb ka mundur të sigurojë shkresën me të cilën Valdrin Pjetri, i votuar si kryetar i Bashkisë së Shkodrës me 30 qershor, dha dorëheqjen. Sipas dokumentit të siguruar nga ShkodraWeb,…

Megi, vajza e ish- kryetares së Kuvendit do të sjellë dhuratën më të bukur, priten ndryshime në familjen Topalli…

Në familjen e ish-  kryetares së Kuvendit pritet të ketë së shpejti ndryshime. Shumë shpejt, Megi, vajza e ish- kryeparlamentares Topalli, pritet të sjellë në jetë një bebe. Lajmi konfirmohet…