EMRI+VIDEO – Sherri për ullinjtë mes dy personave, ndërron jetë në spitalin e Traumës 55 vjeçari…

U plagos me plumb në bark, ndërron jetë në spital 55-vjeçari nga Fushë-Kruja. Mësohet se Hushi nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë në spitalin…

Xhaxhai vrau aksidentalisht nipin 10 vjeçar duke pastruar çiften, policia e Shkodrës jep detajet e ngjarjes së rëndë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër. Nga informacionet paraprake mësohet se një djalë rreth 10- vjeç, është qëlluar me çifte dhe ka ndërruar jetë në…

Ekzekutimi i Kastriot Reçit, rezultati i ADN-së shpëton ish-oficerin e RENEA-s që u kap me armë, çfarë rezultoi nga hetimi

Ish-oficeri i policisë së RENEA-s Remal Rada nuk ka lidhje me ekzekutimin mafioz të Kastriot Reçit, vrarë në janar 2020 me snajper. Pasi ka krahasuar ADN e përftuar nga pështyma…

FOTO+EMRI – U gjet i pajetë në banesë, ja kush është 50 vjeçari që dyshohet se ndërroi jetë 3 ditë më parë

Një person është gjetur i vdekur në një banese private zonën e “11 janarit” në qytetin e Lezhës. Mësohet se viktima është shtetasi Fatos Haxhiraj, rreth 50-vjeç, i cili jetonte i…

“Vetëm tërhoqi gruan dhe…”, vetëvrasja e çiftit shqiptar në Nju Jork, flet punëtori i pallatit: Dukej i zemëruar, e pyeta nëse gjithçka ishte në rregull

Dëshmi të reja për ngjarjen e rëndë në New York, ku një çift shqiptar u vetëvra pasi u hodh nga kati i gjashtë i pallatit ku jetonin. Dëshmitë flasin për…

FOTO+EMRI – Trupi i tij u gjet i copëtuar në qese, identifikohet 72- vjeçari që jetonte në Itali…

Trupi i pajetë i një 72-vjeçari shqiptar të identifikuar si Shefki Kurti u gjet i copëtuar në Itali. Kurti jetonte në Badia Polesine, ndërsa trupi i tij u gjet në…

TRAGJIKE – Po ktheheshin për pushime në Shqipëri, humb jetën në sy të fëmijëve çifti i bashkëshortëve shqiptarë

Bëhet fjalë për një familje me prindërit dhe dy fëmijët, ku prindërit, shoferi 58 vjeçar dhe bashkëshortja 50 vjeç humbën jetën. Mediat greke raportojnë se aksidenti ndodhi rreth orës 7…

Gjykata e Lezhës lejon marrjen e ADN- së së Remal Radës, a është ish-speciali i RENEA-s njeriu që vrau Kastriot Reçin?

Gjykata e Lezhës ka pranuar pranuar kërkesën e prokurorisë për të marrë kampionet e ADN-së së ish-efektivit të RENEA-s Remal Rada dhe shokut të tij Elton Hithi, të cilët u…

E rëndë në Itali, 37 vjeçari shqiptar përplaset me mjetin e tij me një pemë duke dalë nga rruga, humb jetën duke…

Një shtetas shqiptar 37-vjeçar ka gjetur vdekjen në një aksident rrugor në Itali, mbrëmjen e 30 korrikut, në zonën e Casatimsa (Pavia). Mësohet se shqiptari humbi kontrollin e makinës pasi…

EMRAT – U godit me thikë për vdekje nga bashkëjetuesi, ja kush është viktima…

Zbardhet identiteti i plotë i 37-vjeçares që humbi jetën pasi u godit për vdekje me thikë nga bashkëjetuesi i saj. Zbulohet se bëhet fjalë për Jetlira Elezin Ngjarja ndodhi në…

Makina përplaset me trafikndarësen, plagoset dhe humb jetën gjatë transportimit në Spitalin e Traumës 40 vjeçari…

Më datë 25.07.2022, në autostradën Morinë-Kukës, në fshatin Morinë, shtetasi I. M., duke drejtuar automjetin tip “Volkswagen”, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe është përplasur me trafikndarësen. Për…

Nga shoku i ngushtë te kushëriri, si po eliminohet grupi i Ervis Martinaj, Ylli Ibrahimi rasti i katërt që shënjestrohet

Atentati me 1 viktimë që ndodhi mbrëmjen e së premtes në Milot dyshohet se ka lidhje me atentatin e Fushë-Krujës ku mbetën të vrarë 3 persona. Njëri prej shënjestrave, Ylli…