MINUTA E FUNDIT – E përplasi një automjet, ndërron jetë menjëherë në vendngjarje 47 vjeçarja…

Kavajë/Informacion paraprak Më datë 01.07.2020, rreth orës 14:50, tek mbikalimi i Harizaj, në Kavajë, mjeti me drejtues shtetasin S.B., ka aksidentuar shtetasen T.L., 47 vjeçe, e cila si pasojë e…

Shkoi të ndezë pompën e ujit, bie në korrent dhe humb jetën 53 vjeçarja…

Një grua 53-vjeçare është dërguar në spital pa shenja jete nga të afërmit e saj. Policia bën me dije se mjekët nuk kishin më asgjë për të bërë, pasi ajo…

MINUTA E FUNDIT – Doli nga deti në gjendje të rëndë, ndërron jetë rrugës për në spital i moshuari…

Një 72- vjeçar ka ndërruar jetë pasi po bënte plazh tek ‘Plazhi i Ri’ në Vlorë së bashku me bashkëshorten. Ai ka dalë nga deti në gjendje të rëndë dhe…

DETAJET – Futet në liqen për t’u larë, humb jetën adoleshenti…

Një djalë i ri, 16-vjeç ka humbur jetën paraditen e sotme. Ai kishte dalë për t’u larë në liqen, në vendin e quajtur Hani i Lacit në fshatin Bardhoc. Policia…

EMRI- Ndërron jetë në Spitalin e Tràumës 64 vjeçari, doli nga rruga me makinën e tij teksa kthehej nga puna…

Shtetasi Gjergj Smaçi, i cili u lëndua pasditen e djeshme, pasi u àksidéntua me makinë në aksin Lezhë-Shkodër, në afërsi të fshatit Balldre ka ndërruar jetë. 64-vjeçari nuk mundi tu…

MINUTA E FUNDIT – Gjendet pa shenja jete në breg të lumit një burrë rreth 50 vjeç, detajet e para…

Një burrë rreth 50-vjeç është gjetur i pajetë në breg të lumit Shkumbin, në fshatin Shushicë, Elbasan. Elbasan/Informacion paraprak Në fshatin Shushicë, Elbasan, në breg të lumit Shkumbin, është gjetur…

MINUTA E FUNDIT – Gjendet i pajetë vetëm 200 metër larg bregut të detit, policia jep detajet e para

Gjendet i pajetë një person ende i paidentifikuar, 200 metra larg bregut të detit në Qerret. Policia bën me dije se ai u gjet në vendin e quajtur Përroi Leshniqës…

MINUTA E FUNDIT – Hidhet nga tarraca e pallatit 8 katësh, ndërron jetë menjëherë 42 vjeçarja…

Nje grua ka ndërruar jetë në vend pasi dyshohet se është hedhur nga tarraca e katit të 8-të të një pallati. Informacion paraprak Sot më datë 26.06.2020, rreth orës 09:35,…

EMRI – Po kulloste bagëtitë, gódìtet nga rrufeja dhe humb jetën bariun 37 vjeçar…

(foto ilustrim) Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Gjirokastër, pasi një person rreth 37-vjeç ka ndërruar jetë, pasi u gódìt nga një vetëtimë. Burimet konfirmojnë se djali me origjinë…

MINUTA E FUNDIT – Punonte në galerinë e minierës, humb jetën minatori 50 vjeçar…

Një incident i rëndë është shënuar ditën e sotme në Martanesh, ku një minator ka humbur jetën. Personi është një 50-vjeçar, i identifikuar me inicialet A.Gj, i cili ka humbur…

MINUTA E FUNDIT – I moshuari gjendet i pajetë në banesë nga policia, 80 vjeçari i dha fund jetës në rrethana të paqarta

Një person është gjetur pa shenja jete në banesën e tij mëngjesin e kësaj të mërkure. Policia thotë se bëhet fjalë për një të moshuar që dyshohet t’i ketë dhënë…

DETAJET – Përplasen dy makina, humb jetën një pasagjere në njërën prej tyre…

Përplasje automjetesh me pasojë humbjen e jetës së një personi ka ndodhur këtë pasdite në aksin rrugor Librazhd – Qafë Thanë. Mësohet se dy mjete, Volksvagen dhe Suzuki, janë përplasur…