ANËMBANË

“Mjaft, më lër, do hidhem…”, pas lajmit për lëndimin e të afërmëve nga termeti, 25- vjeçarja tenton ti japë fund…

Ne kulmin e deshperimit, pas lajmit qe mori se familjaret e saj mbeten te lenduar rende nga termeti qe tronditi vendin tone mengjesin e se...

FOTOLAJM/ Një zemër me qirinj të ndezur dhe flamuri kuqezi në mes, në Milano solidarizim shqiptar…

Edhe në Milano, në sheshin “Piazza Duomo” janë ndezur qirinj në shenjë solidarizimi për viktimat e tërmetit të së martës më 26 nëntorit 2019. Me...

EMRI/ E rëndë në Itali, shqiptari 34- vjeçar gjendet i pajetë pranë një makine të paregjistruar…(foto)

Tjetër ngjarje e rëndë, ku janë përfshirë shqiptarë në vendin përtej Adriatikut. Një atentat i mirëorganizuar për larjen e llogarive për çështje shpërndarje "malli". Ka...

EMRI/ Kthehej nga puna në shtëpi, kush është 26 vjeçari shqiptar që humbi jetën në aksident në Itali…

Identifikohet i riu shqiptar qe humbi jeten ne aksidentin fatal ne Itali. Mediat italiane shkruajne se viktime nga perplasja e forte e dy makinave ka...

AKSIDENTI FATAL/ Dy makina përplasen “kokë më kokë” në Itali, humb jetën 26 vjeçari shqiptar…

Nje i ri 26-vjecar, shqiptar, ka humbur jeten ne nje aksident fatal qe ndodhi ne Monza te Italise. Mediat italiane raportojne se dy makina, njera...

VIDEO/ Dy burra dhe një grua shqiptarë vihen në pranga në Spanjë, pjesë e një bande që bënin “namin” duke vjedhur…

Tre shqiptare, dy burra dhe nje grua jane vënë në pranga ne Spanjë, si pjese e nje bande grabitesish. Forcat e sigurisë vendase publikojne pjese...

KRONIKA E ZEZË

VIDEO/ Dalin detajet e atentatit ndaj dy vëllezërve, 47 vjeçari që humbi jetën punonte si roje kantieri ndërsa vëllai…

Një atentat me kallashnikov ndodhi mbrëmjen e së mërkurës në Tepelenë. Personi që humbi jetën është Artur Bresha i cili punonte si roje në kantierin...

FOTO+VIDEO/ Atentat ndaj dy vëllezërve, humb jetën 46 vjeçari- i vëllai në spital (emrat)

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Tepelenë, ku për pasojë ka humbur jetën një person, ndërsa një tjetër ka mbetur i...

E RËNDË/ 39- vjeçarja gjendet e pajetë në kasollen e bagëtive, dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u…

Nje ngjarje e rende eshte shenuar sot ne Vlorë, ku nje grua e re eshte gjetur e pajete, dyshohet pasi i ka dhene fund jetes...

E RËNDË/ Këmbësori 73 vjeçar përplaset nga automjeti dhe ndërron jetë, shoferi shoqërohet në polici…

Një kalimtar i moshuar ka humbur jetën mbrëmjen e sotme pasi është përplasur nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Sukth-Maminas në afërsi...

E RËNDË/ Humb jetën 65 vjeçarja, e përplasi një furgon që drejtohej nga një 21 vjeçar…

Një 65-vjeçare ka humbur jetën pasditen e sotme në Fushë-Krujë, si pasojë e një aksidenti. Sipas policisë aksidenti ndodhi në aksin Fushë-Krujë-Thumaë, ku 65-vjeçraja me...

E RËNDË/ Përbyset zetori me të cilin udhëtonte, humb jetën 39 vjeçari…

Një 39- vjeçar ka humbur jetën pasi mjeti mjeti tip “zetor” me të cilin ishte duke udhëtuar është përmbysur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot...

KOHA TË JEMI BASHKË PËR NJËRI- TJETRIN