EMRI – Gjendet i pajetë në katin e gjashtë të pallati italiani, nuk përgjigjej në telefon dhe…

Gjendet i pajetë një shtetas italian në Kavajë. Mësohet se italiani banonte në lagjen nr. 2 të Kavajës, në katin e gjashtë të një pallati. Siç raportohet, ai i kishte…

Sporti shqiptar në zi, ndahet nga jeta trajneri i njohur- Federata përcjell mesazhin e saj…

Ish-volejbollisti dhe ish-trajneri i Apolonisë, Todi Gjini është ndarë nga jeta në moshën 82 vjeçare. Gjini ka qenë një nga iniciatorët e sportit të Volejbollit në qytetin e Fierit. Ai…

EMRI – Zbulohet identiteti i 34 vjeçarit që humbi jetën në pritë, një individ i njohur për policinë…

I riu Emiljano Ramazani, 34-vjeç është personi që iu bë pritë pasditen e sotme në Elbasan, ku për pasojë ka ndërruar jetë. Ka qenë një pritë nga një makinë në…

MINUTA E FUNDIT – Bënte plazh i vetëm, humb jetën në det i moshuari 75 vjeçar…

Humb jetën në det një i moshuar në Vlorë. Burime zyrtare nga policia e Vlorës, bëjnë me dije se mëngjesin e sotëm në orën 09:45, në lagjen “1 Maji” Vlorë,…

FOTO – Dy automjete dhe një motor përplasen mes tyre, përfundon në spital në gjendje të rëndë motoçiklisti

Një përplasje e fortë ka ndodhur në Elbasan mes dy autoveturave dhe një motori, teksa drejtuesi i këtij të fundit është dëmtuar rëndë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:00 në…

I shtati drejtor në 10 muajt e fundit, ikën edhe drejtori i rradhës i hipotekës problematike…

Nuk ka qetesi ne Kadastren e Vlores. Sot ka dhene dorëheqjen edhe drejtori i shtate i institucionit te rendesishem, ku kreret levizin ende pa i hyre mbare detyres. Drejtori i…

EMRI – Familjarët dhanë alarmin se nuk u kthye në banesë, gjendet i pajetë 53 vjeçari…

Një person 53-vjeçar është gjetur i i pajetë mëngjesin e sotëm në rezervuarin e Sellcave. Sipas informacioneve zyrtare nga policia, bëhet e ditur se shtetasi Artan Arapi nuk ishte kthyer…

MINUTA E FUNDIT – Makina del nga rruga, humb jetën në vend 24 vjeçari, shoferi 26 vjeçar në spital…

Një aksident fatal është shënuar pak më parë në rrugën e Zallbastarit, në vendin e quajtur “Rrapi”. Si pasojë e daljes nga rruga të një makine, ka ndërruar jetë në…

MINUTA E FUNDIT – E përplasi një automjet, ndërron jetë menjëherë në vendngjarje 47 vjeçarja…

Kavajë/Informacion paraprak Më datë 01.07.2020, rreth orës 14:50, tek mbikalimi i Harizaj, në Kavajë, mjeti me drejtues shtetasin S.B., ka aksidentuar shtetasen T.L., 47 vjeçe, e cila si pasojë e…

Shkoi të ndezë pompën e ujit, bie në korrent dhe humb jetën 53 vjeçarja…

Një grua 53-vjeçare është dërguar në spital pa shenja jete nga të afërmit e saj. Policia bën me dije se mjekët nuk kishin më asgjë për të bërë, pasi ajo…

VIDEO – BMV- ja e drejtuar nga një 35 vjeçar përplas të moshuarin, ndërron jetë në spital (emrat)

Vlorë/Informacion paraprak Rreth orës 07:50, në lagjen “Ujë i Ftohtë” në rrugën e unazës, automjeti tip BMV me drejtues shtetasin Klaudio Ibrahimaj ka përplasur áksidèntalisht këmbësorin Qemal Lamani, 75 vjeç,…

DETAJET – “Do shkoj të marr pensionin”, kështu u tha e moshuara familjarëve e cila nuk gjendet prej dy ditësh

Një e moshuar është zhdukur prej dy ditësh dhe familjarët të shqetësuar pas denoncimit në polici i janë drejtuar dhe mediave. Gruaja e identifikuar si Drita Shkëmbi, 80 vjeçe është…