MINUTA E FUNDIT – Bënte plazh i vetëm, humb jetën në det i moshuari 75 vjeçar…

Humb jetën në det një i moshuar në Vlorë. Burime zyrtare nga policia e Vlorës, bëjnë me dije se mëngjesin e sotëm në orën 09:45, në lagjen “1 Maji” Vlorë, në Plazhin e Vjetër dyshohet se është mbýtùr në ujë shtetasi A.D., 75 vjeç, banues në Vlorë, i cili ka qenë duke bërë plazh vetëm.


Po kryhen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


REKLAMAT NË KËTË FAQE, JANË I VETMI BURIM PËR TË GARANTUAR PAVARËSINË, PAANËSINË DHE PROFESIONALIZMIN E KËSAJ MEDIA. NËSE KENI MIRËSINË NË KËTO REKLAMA, JU NA JEPNI NJË MBËSHTETJE TË ÇMUAR! FALEMINDERIT!

Fibank Albania