FOTO – Dy automjete dhe një motor përplasen mes tyre, përfundon në spital në gjendje të rëndë motoçiklisti

Një përplasje e fortë ka ndodhur në Elbasan mes dy autoveturave dhe një motori, teksa drejtuesi i këtij të fundit është dëmtuar rëndë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:00 në afërsi të vendit të quajtuar ‘’Nënkalimi’’ ku motoristi pas përplasjes ka përfunduar poshtë një automjeti. Ai ka pësuar fraktura të shumta dhe është dërguar në gjendje të rëndë në spital.

ShkodraWeb Channel

Open

Close