EMRI – Ishte duke zbritur shkallët dhe rrëzohet, 55 vjeçari ndërron jetë në spital…

Një ngjarje jo fort e zakontë është regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Librazhdit. Një 55 vjeçar është rrëzuar nga shkallët, duke humbur jetën. Viktimë është shtetasi Besim Gjura.

Sipas dëshmitarëve, 55 vjeçari ishte duke zbritur shkallët kur është rrëzuar.


Në vendngjarje ka shkuar menjëherë ambulanca, ku i është dhënë ndihma e parë mjekësore në spitalin e qytetit dhe më pas është nisur drejt Spitalit të Elbasanit por ka ndërruar jetë gjatë rrugës.