MINUTA E FUNDIT – E përplasi një automjet, ndërron jetë menjëherë në vendngjarje 47 vjeçarja…

Kavajë/Informacion paraprak Më datë 01.07.2020, rreth orës 14:50, tek mbikalimi i Harizaj, në Kavajë, mjeti me drejtues shtetasin S.B., ka aksidentuar shtetasen T.L., 47 vjeçe, e cila si pasojë e…

Shkoi të ndezë pompën e ujit, bie në korrent dhe humb jetën 53 vjeçarja…

Një grua 53-vjeçare është dërguar në spital pa shenja jete nga të afërmit e saj. Policia bën me dije se mjekët nuk kishin më asgjë për të bërë, pasi ajo…

VIDEO – BMV- ja e drejtuar nga një 35 vjeçar përplas të moshuarin, ndërron jetë në spital (emrat)

Vlorë/Informacion paraprak Rreth orës 07:50, në lagjen “Ujë i Ftohtë” në rrugën e unazës, automjeti tip BMV me drejtues shtetasin Klaudio Ibrahimaj ka përplasur áksidèntalisht këmbësorin Qemal Lamani, 75 vjeç,…

DETAJET – “Do shkoj të marr pensionin”, kështu u tha e moshuara familjarëve e cila nuk gjendet prej dy ditësh

Një e moshuar është zhdukur prej dy ditësh dhe familjarët të shqetësuar pas denoncimit në polici i janë drejtuar dhe mediave. Gruaja e identifikuar si Drita Shkëmbi, 80 vjeçe është…

MINUTA E FUNDIT – Doli nga deti në gjendje të rëndë, ndërron jetë rrugës për në spital i moshuari…

Një 72- vjeçar ka ndërruar jetë pasi po bënte plazh tek ‘Plazhi i Ri’ në Vlorë së bashku me bashkëshorten. Ai ka dalë nga deti në gjendje të rëndë dhe…

VIDEO – Kundrejt 1000 eurove siguronin kalimin në Europë të shtetasve të huaj, policia kap 5 persona

(foto ilustrim) Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Korçë, në bashkëpunim me Policinë Kufitare, shërbimet e Sektorit të Policisë Rrugore dhe Komisariatin e Policisë Pogradec, në vijim të aksionit policor…