VIDEO – Ekzekutimi i ish- policit në Malësi të Madhe, cila është pista që po heton policia për ngjarjen…

Personi që shfaqet në këtë foto është Sokol Çelaj, 58-vjeçari që mbrëmë u ekzekutua fare pranë shtëpisë në fshatin Reç të Malësisë së Madhe. Ai ishte duke udhëtuar me gruan…

FOTO – Ja kush është 60 vjeçari Sokol Çelaj, i ekzekutuar mbrëmjen e kaluar në Reç të Malësisë së Madhe

Eshtë publikuar fotoja e Sokol Çelajt 60 vjeç nga fshati Reç i Malësisë së Madhe, i cili ka mbetur i vdekur pas një atentati pak metra larg shtëpisë së tij…

EMRAT – Identifikohen 5 viktimat e aksidentit tragjik, mes tyre edhe dy çifte bashkëshortësh, njëri nga Ukraina

Identifikohen dy viktimat e fundit të aksidentit tragjik të ndodhur pasditen e sotme në Qafë Muzinë. Raportohet se në furgonin që ra në greminë ishte dhe një çift nga Ukraina.…

VIDEO – Policia jep versionin zyrtar për aksidentin e rëndë, humbën jetën 4 persona pasi furgoni doli nga rruga

Katër persona kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndodhur në rrugën nacionale Gjirokastër-Sarandë, në vendin e quajtur Muzinë. Burimet nga policia thanë se mjeti tip “Land Rover”…

FOTO+VIDEO – Furgoni del nga rruga dhe bie nga 20 m lartësi, regjistrohen 4 viktima, mes tyre edhe fëmijë…

4 persona kanë humbur jetën si pasojë një aksidenti që ka ndodhur në Jorgucat, në kryqëzimin që lidh Gjirokastrën me Sarandën poshtë Qafës së Muzinës. Një furgon ka dalë nga…

VIDEO – Benzi pëplaset me motokorrësen në rrugën Shkodër- Velipojë, humb jetën 16 vjeçari nga fshati Trush…

Më datë 24 08.2021, rreth orës 06:00, në aksin rrugor Shkodër –Velipojë, në vendin e quajtur “Trush i Poshtëm”, shtetasi L. L., banues në lagjen “10 Korriku”, Shkodër, duke drejtuar…

DETAJET – 20 plumba kallashi drejt 40 vjeçarit, plagosen edhe 5 persona që thjesht po pinin kafe, gjendet makinë e djegur

Një atentat në mes të qytetit ka tronditur mbrëmjen e kaluar Lushnjen. Me breshëri kallashnikovi është ekzekutuar 40 vjeçari Bledar Muça në ambientet e lokalit të tij bar “Pedonale”. Ai…

VIDEO – Kërcet kallashi në mes të qytetit, humb jetën pronari 40 vjeçar i lokalit dhe plagosen 3 të tjerë…

Një viktimë dhe tre të plagosur mbetën nga atentati i mbrëmjes e sotme në Lushnje. Viktima është pronari i lokalit, Bledar Muça ndërsa të plagosur mbetën shtetasit Judin Velo, Ervis…

EMRI – I dha fund jetës në rrethana akoma të pasqaruara, ja kush është 52 vjeçari nga Bajza e Malësisë së Madhe

Një ngjarje e rëndë është verifikuar mbrëmjen e kaluar. Një shtetas 52 vjeçar i ka dhënë fund jetës për shkaqe akoma të pasqaruara. Sipas burimeve policore, personi që është vetëvrarë…

Makina përfundon në kanalin vaditës, humbin jetën dy punonjës të kompanisë së sigurimit…

Dy personat që kanë humbur jetë në aksidentin pasditen e sotme në Marinëz janë punonjës të një kompanie sigurimi që operon në këtë zonë. Sipas News24, ka qenë pikërisht kjo…

EMRI – Deti shqiptar merr një tjetër jetë, mbytet në Velipojë 59 vjeçar, informacioni i policisë së Shkodrës

Nje tjeter person eshte mbytur sot ne bregdetin shqiptar. Ngjarja ne fjale eshte regjistruar rreth orës 11:15, në plazhin e Velipojës. Burime zyrtare nga policia bene me dije se behet…

TRAGJIKE – Prindërit zgjohen dhe shohin tmerr me sy në banesë, djali i tyre 23 vjeçar i vetëvarur…

Një 23-vjeçar i ka dhënë fund jetës mëngjesin e sotëm në Fushë-Krujë. I riu me iniciale F.T. është gjetur i vetëvarur në banesë nga familjarët e tij. Ai është dërguar…

Open

Close