FOTOLAJM – Dita e parë e rihapjes së kufijve tokësorë, ja çfarë po ndodh në pikat doganore…

Dita e pare e rihapjes se kufijve, pas izolimit te gjate per shkak te pandemise, ka rikthyer shqetesimin e madh te radheve te gjata dhe trafikut qe nuk mbaron. Ish-kryeministri…

FOTOLAJM/ “Aleksi çun beqar”, Rudina “çorodit” përsëri për jetën private, pozon në krah të “tullacit” të saj…

Rudina Dembacaj ka çuditur me postimin e saj të fundit në profilin e saj, ku ka dalë me ish-bashkëshortin Aleks. Janë shfaqur bashkë dhe bashkangjitur foton ajo ka shkruar “Aleksi…

FOTO/ “Greta Thunberg është udhëtare në kohë, e dërguar nga e ardhmja për të na shpëtuar”, foto befasuese e 121 viteve më parë

Teoricientë e konspiracioneve kanë pohuar se Greta Thunberg është një udhëtare kohe, e dërguar nga e ardhmja për të na shpëtuar. Një teori e tillë filloi të diskutohej pas publikimit…

FOTOLAJM/ Para 19 viteve mbronin ngjyrat e Kombëtares, pak orë para ndeshjes me Francën…të gjithë në kafe

Shqipëria do të luajë një ndeshje të rëndësishme ditën e sotme, teksa do të përballet me Francën, në stadiumin e ri “Air Albania”. Shumë figura të njohura pritet të jenë…

“Paçin faqen e zezë…”, pas denoncimit të këshilltarit bashkiak të Shkodrës për votimin e delegatëve, nisin reagimet

Pas denoncimit që këshilltari bashkiak i PS- së i bëri procesit të zgjedhjes së delegatëve të Kongresit për Shkodrën, kanë nisur reagime të tjera publike përmes rrjeteve sociale. Në linkun…

“Kësaj gazetaruces populiste…gjejini një burrë të qetësohet…”, Jul Deda përplaset keq me Mira Kazhanin në rrjete sociale

Aktori i humorit Julian Deda është përplasur me gazetaren Mira Kazhani, pas një shkrimi që kjo e fundit ka bërë lidhur me protestën e Astirit, që sipas saj ishte një…