FOTOLAJM – Dita e parë e rihapjes së kufijve tokësorë, ja çfarë po ndodh në pikat doganore…

Dita e pare e rihapjes se kufijve, pas izolimit te gjate per shkak te pandemise, ka rikthyer shqetesimin e madh te radheve te gjata dhe trafikut qe nuk mbaron. Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar disa foto nga radhet kilometrike te automjeteve ne Morine te Kukesit.

“Rradhe mbi 10 km ne Morine te Kukesit. Ju a nxijne jeten udhtareve ne te dy anet! Túrp dhe tórtúre!”- shkruan Berisha.

ShkodraWeb Channel

Open

Close