POLITIKA

Zgjedhja e kryetarit të ri të PD- së, 24 mijë vetë votuan deri në orën 13.00, ja sa votuan në Shkodër…

Partia Demokratike po voton sot për të zgjedhur kryetarin e saj. Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale pranë Partisë Demokratike njofton se deri në orën 13:00 kanë votuar…

MAG & VIP

VIDEO – Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj publikojnë klipin e ri “Ama”, në fund të videos japin një lajm fantastik…

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj, janë një nga çiftet më të dashur të showbiz- it shqiptar. Të gjitha krijimet e tyre artistike, kthehen menjëherë në hite dhe të preferuara nga…

LAJME ME VIDEO

SPORT

VIDEO – “Me Kastriotin për 3 pikë”, Mirel Josa i kënaqur me fitoren me Egnatian: Nuk e kemi mendjen tek ndeshjet e të tjerëve

Mirel Josa ka debutuar me fitoren 3-1 në krye të stolit të Vllaznisë, në ndeshjen ndaj Egnatias. Ndërsa ka folur për emisionin “Gol pas Goli” Josa theksoi se Europën e…

VIDEO – Mirel Josa debuton me fitore por Europa duket larg për Vllazninë përmes Superligës…

Mirel Josa debuton me fitore në përvojën e tij të tretë në krye të Vllaznisë. Kuqeblutë dominuan ndaj Egnatias në “Loro Boriçi”, duke triumfuar 3-1, por duhet pranuar që vëmendja…

VIDEO – Ndriçim Shtubina i jep lamtumirën futbollit të luajtur, nuk mban lotët para tifozëve në “Loro Boriçi”

Ndriçim Shtubina i jep fund futbollit të luajtur mes duartrokitjeve në “Loro Boriçi”. Futbollisti Shkodra, pjesë e Engatias, zgjodhi pikërisht stadiumin e vendlindjes së tij për t’u përshëndetur me tifozët,…

VIDEO – Vllaznia i shënon dy gola për 45 minuta Egnatia, në ndjekje të Europës shpreson tek gabimet e Kukësit e Partizanit

Vllaznia dhe Egnatia përballen me njëra-tjetrën në sfidën e javës së 35-të Kategorisë Superiore në stadiumin “Loro Boriçi”. Shkodranët që gjenden në vendin e 5-të me pikë të barabarta me…