VIDEO/ Basha po jepte intervistë televizive, në studio ndodh një incident i pazakontë…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ndodhet sonte i ftuar në studion e Syrit.tv, në intervistën e parë televizive për këtë sezon. Teksa deklaronte se më 30 qershor, Edi Rama kishte planifikuar të kishte viktima, një incident jo fort i këndshëm ndodh në studion e televizionit të hapur së fundmi.


Një objekt bie në studio, duke bërë që Basha të ndërpresë intervistën, ndërsa drejtuesi i emisionit, gazetari Çim Peka u ngrit nga karrigia disi i alarmuar.

Për më tepër shihni videon:

Për t’u bërë pjesë e grupit ShkodraWeb Media mjafton të klikoni: Join Group" dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi ShkodraWeb Media ju mirëpret!