ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

FOTOLAJM/ Lulzim Basha u kthye sot nga pushimet në Holandë…? Dalin fotot në avion…

Kreu i Partisë Demokratike është fotografuar sot në avion. Sipas gazetës Tema, fotografia e Bashës është shprepur në një avion të Amsterdamit, ku Basha po kthehej prej andej.

Më tej shtohet, se momenti kur është kapur Basha në avion është teska ai përgatiste valixhet e tij dhe avioni nuk ishte nisur ende për të ardhur në Tiranë. Basha ditët e fundit nuk është shfaqur në asnjë media, por ka reaguar nëpërmjet Facebook-ut të tij, ndërsa sot ka pritur në seli ambasadorin e ri të Gjermanisë. Ka qenë numri dy i PD, ai që ka qenë më aktiv, ku ishte i pranishëm edhe në Shkodër por dhe ka denoncuar nga selia blu.

Lulzim Basha ka një lidhje të fortë me Holandën që nga koha që ka qenë student, ku tashmë e cilëson atë vend si “shtëpinë e dytë”.

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.