PERVJETOR/ Azem Hajdari sot dë të festonte ditëlindjen, ja si e kujton e bija Rudina…

Deputetja demokrate Rudina Hajdari kujton babanë e saj, Azemin, në ditën e tij të lindjes. Përmes një postimi në ‘Facebook’, Hajdari shkruan se këtë ditë e kujton me krenari dhe përulje.

“Sot në ditën e lindjes së tij kujtojmë me krenari dhe përulje kontributin dhe sakrificen e tij të pakufij për Shqipërinë dhe Kosovën”, shkruan Hajdari.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

EMRAT/ Personat e punësuar në shtet nga Ulsi Manja, Berisha: “Vetëm qenin e shtëpisë nuk e ka rrogtar shtetit…”

Ndodh...

DOSJA “HAJDARI”/ Gjykata shprehet me 18 mars për rihapjen ose jo, Izet Haxhia: Kam prova, dëgjomëni…

Eshtë...

DOKUMENTI/ “Do ndërhyjnë anglo-amerikanët, do anulojnë zgjedhjet e do lirojnë të burgosurit…”

Ndër...

Close