Foto/ Armina “sherr” me fansat per gjatesine e kembeve te saj te zbuluara…

Fashion bloggerja shqiptare Armina Mevlani, njëherësh e dashura e Shkëlzen Berishës, djalit të vetëm të ish-kryeministrit, Sali Berisha është vënë në qendër të kritikave nga ndjekësit e saj në Instagram.…

Qytetet me “qejflie” te Shqiperise, e cuditeshme por Shkodra nuk eshte e para…

Si një popull mesdhetar, shqiptarët nuk kursejnë për t’u argëtuar edhe pse janë të varfër. Të dhënat e INSTAT tregojnë se në vitin 2015 kategoria “Arte, argëtim dhe çlodhje” zinte…

Skandali/ Lady Diana ka patur 20 dashnore pas divorcit nga i shoqi

Pas divorcit me princin Charles, princesha Diana pati të paktën 20 të dashur. Deklarata shokuese vjen nga një intervistë me Dai Davis, ish-zyrtar i Policisë Metropolitane të Londrës, që do…

Foto/ “Bomba” shkodrane qe po marros Italine kete fillim gushti

Supermodelja e famshme tashmë e njohur në mbarë botën, Angela Martini ka nisur pushimet në Romë, të Italisë, aty ku dhe ka postuar një fotot mjaft provokuese. Mesa duket Angela,…

Ankandi i rradhe, BMW e veshur me makarona, shitet 100 mije euro

Gjatë një ankandi që është zhvilluar në Francë, një ofertues ka dhënë 100 mijë euro për një BMW që ka mbështjellje të pazakontë. Sipër modelit i3, janë vendosur letra që…

Studimi/ Nderprerja e bukes, cfare ndodh ne organizmin tone…

Fjala është për bukën, artikulli më i përhapur, të cilin njerëzit e adhurojnë, por të cilin më së shpeshti e fshijnë nga menyja, kur vendosin të heqin ndonjë kilogramë. Qoftë…

Shperthen Marina Fara: 19- vjecari eshte familjar dhe jo i dashuri

Një ditë pasi u përfol se po kalonte pushimet në Sarandë nën shoqërinë e futbollistit 19-vjeçar, mbrojtësin e ekipit të Tiranës, Albi Doka ka reaguar vajza e këngëtares Eli Fara,…

Video/ Zhyt makinen ne det dhe habit pushuesit me veprimin e tij…

Në Pogradec sot turistët e rastësishëm dhe pushuesit janë habitur jo pak kur një qytetar ka futur makinën në liqen dhe ka filluar ta lajë me kovë. Ndoshta në Pogradec…

Video/ Pritja qe ju be Luanes ne Kosove eshte…e paimagjinueshme

Prej debutimit të saj në muzikë Luana Vjollca kohë pas kohë ka qenë pjesë e mbrëmjeve muzikore.Megjithatë, për habinë e shumëkujt, bukuroshja ndezi motorët këtë verë duke nisur një tur…

“Gjini” e ka ndare mendjen, do te martohet kete fillim shtatori…

Lajmi që këtë vit Besi dhe Xhensila do të lidhin kurorë është konfirmuar prej gati një viti, por çifti nuk e kanë zbuluar ende datën se kur do t’i japin…

Video/ Edi dhe Gregori Rama perplasen ne debate te forta…shpesh

Gregori, djali i madh i kryeministrit, gëzon një pavarësi të tijën. Sipas Ramës ai është gjithmonë i lirë, nuk ndan shpesh mendime me të edhe pse shpesh debatojnë fortë. Ai…

Marina dhe Getoari kane vendosur te martohen…shpejt dhe…

Pas 2 vitesh lidhje, propozimeve , dhe dedikimeve nga më të ndjerat, të gjithë prisnin me kureshtje dasmës e Marinës dhe Getoarit. Edhe pse prej kohësh, u mësua se shumë…