Foto/ I ati sapo la mandatin, e bija “ngushellohet” me pushime ne Maldive..

Fiona Nishani, vajza e ish-Presidentit Bujar Nishani duket se po e shijon pafund këtë verë. Bukuroshja ka postuar në profilin e saj në “Instagram” foto nga brigjet e Maldives, shkruan…

Foto/ Elvana Gjata ngre adrenalinen e francezeve…

Elvana ka vetëm pak muaj që ka publikuar këngën ‘Forever is over’, një këngë në bashkëpunim me DJ francez David Guetta. Këtë herë këngëtarja na njofton përmes rrjetit social Instagram…

Foto/ Kam qene vajze e keqe, shkruan per veten VIP-i qe eshte ne kete foto

Mesa duket  ka qenë një vajzë çapkëne, qarkullonte me biçikletë pa bluzë, pasi edhe mbi foton e fëmijërisë Bebe shkruan “Kam qenë një vajzë e keqe”. Ajo ka ndarë me…

Weekend VIP/ Moderatorja tregon linjat ne plazh…

Ish-velina sot moderatore Viola Spiro, ashtu si shumë personazhe të njohura po kalon pushime buzë detit ku nuk ngurron të tegojë format trupore. Biondja u bë e njohur si balerinë…

Foto/ Keshilltari i Bashkise Shkoder gjen arsyen e ngadalesimit te proceseve integruese..

Eshte nje nga keshilltaret me aktive te Keshillit te Bashkise Shkoder. Flet me kompetence per shume ceshtje qe i interesojne shkodraneve, por sot duket se ka tejkaluar veteveten. Fatlum Nurja…

Foto/ Deputetja, nuse Shkodre, plazh deri ne fotonin e fundit

Deputetja e PS-se, e njohur edhe si “nuse Shkodre”, Ledi Shamku ka publikuar nje foto me bikini ne plazh. E njohur si nje pedagoge e shquar e gjuhesise, Shamku duket…

Foto/ Turisti serb nudo ne plazh, irritohet pronari i hotelit

Në Shqipëri ende nuk ka plazhe të posaçme për nudistët dhe pothuajse të gjitha janë familjare por ka nga ata turistë të huaj që nuk i respektojnë këto rregulla. Ndaj…

Studimi/ Vera e kuqe vret qelizat e kancerit

Tashmë e dimë se pirja e verës së kuqe në mënyrë të moderuar mund të jetë e mirë për shëndetin. Por, Dr. Michael Nicholl nga Universiteti i Missourit-t në SHBA…

Foto/ Kengetarja e njohur me bikini, e ngacmojne fansat dhe u pergjigjet…

Koha ka ndalur për këngëtaren kosovare Mihrije Braha dhe ajo nuk ngurron ta tregojë sa herë mundet ëmbëlsinë e viteve me të. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe…

Revoltohet aktori i humroti: Punojme 1 vit per 10 dite pushime “te kripura”

Shkruan ne Facebook aktori i mirenjohur i “Portokallise” Marin Orhanasi: “Nga Kalaja e Lëkurësit mbrëmë. Ç’e do që pamja me çmimet nuk shkon fare. Këta të huajt e kanë mirë.…

Foto/ Qeveritaret tane edhe me bikini e rroba banjo preferojne Jugun per pushime

Paparaci i “Panorama” e ka fotografuar Kodhelin fundjavën e kaluar dhe ajo që na bëri përshtypje është vendosja e kapuçit dhe e syzeve, të cilat në përgjithësi i përdor dikush…

Pija jone tradicionale qe e kemi eksportuar ne bote nuk eshte…rakia

Për  shekuj me radhë, ajo ka qenë pija e preferuar. Është nga të paktat made in Albania, që i dhamë Turqisë dhe nuk e morëm prej saj. “Kanë qenë shqiptarët ata,…