Ciljeta dhe Albani i kane dhene fund lidhjes se tyre pa u mbushur viti…

Lidhja e tyre ka qenë ndër më të përfolurat, ndoshta për faktin që ata kurrë nuk e pranuan. Flasim për Çiljetën dhe Alban Hoxhën, dyshja simpatike që pak muaj më…

Foto/ Vdes burri me i vjeter ne bote, ishte 114 vjec, i shpetoi “Holokaustit” por jo vdekjes

I mbijetuari i Holokaustit, Yisrael Kristal, i cilësuar nga Rekordet Guinness si burri më i vjetër në botë vdiq sot në moshën 113 vjeçare, njoftoi media izraelite.Ky hebre ka lindur…

Foto/ Goca e Peleshit na pershendet nga Hawaii ku po relaksohet

E bukur, brune me flokë kaçurrela, buzë të trasha… E bija e Niko Peleshit mund të cilësohet pa frikë si një nga vajzat më të bukura të politikanëve shqiptarë. Ndonëse…

Foto/ BMW e vitit 1993, ka 155 mije km por kushton 130 mije euro, ja pse

Një shtetas amerikan ka njoftuar se ka nxjerrë në shitje një veturë të llojit BMW M5 E34, prodhim e vitit 1993 për një çmim prej 130 mijë dollarësh. Arsyeja e…

Promo/ Bukuroshja shkodrane qe do te perfaqesoje SHBA ne “Miss World”

Kompeticionet e bukurisë janë përdorur shpesh nga vajzat bukuroshe si trampolina për të vazhduar një karrierë në modeling, ekran apo kinematografi. Në Shqipëri kompeticionet e tilla tërheqin mjaft vëmendje, dhe…

Fenomeni/ Nje tjeter personazh i njohur braktis Shqiperine, kjo eshte arsyeja

E shoqëruar nga bashkëshorti dhe fëmijët, ish-moderatorja e shumë programeve të “Top Channel” e jo vetëm, po kalon një verë të bukur. Nëse i hedh një sy llogarisë së Instagramit…

Foto/ Zhvishet Dafina Rexhepi

Ka bërë set të ri të fotografive. Por, duket se Dafina Rexhepi ka vendosur të vij më ndryshe se herëve të tjera, duke guxuar me daljen, shkruan lajmi.net. Në foto,…

Video/ Propozim per martese ne mes te skenes, kengetarja i thote “po” kolegut te saj

Pas divorcit nga bashkëshortja e parë me të cilën ka dy vajza, këngëtari i njohur i skenës shqiptare Gena nuk ka nguruar të bëjë publike marrëdhënien me partneren e tij…

Roza Lati: E verteta e fotos ne koncertin e ish-it tim Stine…

Ditën e djeshme në portale është përfolur se, Roza Lati ka qenë në një ndër koncertet e këngëtarit, Stine. Dyshja ka qenë në nje lidhje të gjatë para shumë kohësh…

Foto/ Shkodrania Angjela Martini ndryshon mendje, do te vazhdoje me modelingun…

Ndonëse vetëm pak kohë më parë përmes vëllait të saj modelja me origjinë shqiptare Anxhela Martini ka bërë të ditur se e ka braktisur karrierën, sërish nuk harron të ekspozojë…

“Cifti i shekullit” nuk do te shkoje ne divorc, po mendojne ribashkimin

Angelina Jolie e pa divorcin me Brad Pitt si një fillim të ri. Pas kërkesës për divorc, ajo dhe gjashtë fëmijët e çiftit kaluan nëntë muaj duke ndërruar shtëpi pas…

Foto/ Shtrydhja e nje pucre afer syrit, per pak i mori jeten vajzes

Shpesh puçrrat janë bezdisëse për njeriun dhe sidomos për gratë. Megjithatë të paktë janë ata që do duronin pa e ngacmuar një puçërr në fytyrë dhe këtë ka bërë edhe…