NEWS I LAJME ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

FOTOLAJM/ Rudina mbledh Grupin Demokrat të “opozitës së re”, në krah të saj edhe Kiri Hajdari…

Deputetja Rudina Hajdari ka “zhvilluar” një takim me atë që ajo e quan grupi demokrat. Zonja Hajdari ka shpërndarë në rrjetet sociale një foto ku i pranishëm krahas saj është edhe vëllai, Kiri Hajdari, deputeti tjetër, Myslim Murrizi.

Në takim, kanë qenë të pranishëm edhe deputetët e opozitës së re, Alban Zeneli dhe Halit Valteri, të cilët morën mandatet pas vendimit të opozitës për t’i djegur ato.


Copyright © ShkodraWeb Media
ShkodraWeb Media
ShkodraWeb Media