“Shpresojmë të reflektojë dhe qetësohet më vonë”, Presidenti Meta e nis ditën me një mesazh për…

Presidenti i vendit, Ilir Meta ndodhet kete te shtune ne Lalz, prej nga ka dhene edhe pershendetjen per kete mengjes per gjithe shqiptaret dhe ndjekesit e tij ne rrjetet sociale.


Mirëmëngjes nga Lalëzi! Edhe pse deti është zgjuar nervoz sot, shpresojmë të reflektojë dhe qetësohet më vonë”- shkruan Meta, bashkengjitur fotos qe poston kete mengjes.

Denonco! Raporto! Shkruaj Ti për veten tënde! Nëse të bëhet padrejtësi, je i pranishëm në vendngjarje, dërgo foto, video, tekst në ShkodraWeb Media mund të kontaktoni duke klikuar ShkodraWeb Media ose me WhatsApp, Viber në numrin +355 67 30 20 70 duke garantuar anonimat të plotë tuajin! ShkodraWeb Media ju dëgjon, ju jep Zë!
loading...