FOTOLAJM/ Në përkujtimoren e të atit shfaqet i shoqëruar nga një vajzë simpatike, fejohet Azem Hajdari…?!

Të gjithë e dinë moshën e Azem Hajdarit junior, sepse kur u u nda nga jeta babai i tij i ndjerë, nga i cili ka trashëguar emrin, ai erdhi në jetë pak javë më vonë. Pra, diku rreth 20 vjeç, këtë përvjetor të babit të tij, i cili përkujtohet te busti i ngritur në nder të tij, ai nuk ishte vetëm.

Në krah të Azemit pamë një vajzë shumë simpatike, e cila me siguri duhet të jetë partnerja zyrtare ose e fejuara. Ndërkohë, vëllai i tij disa vite më i madh, Kiri, duket që nuk e ka vendosur akoma se me cilën do të ndajë pjesën tjetër të jetës së tij. Ndërsa motra, Rudina, tashmë është bërë nënë prej disa vitesh.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal