Video/ Bllokohet qarkullimi rrugor ne Shkoder

Trafik i renduar kete te diele ne qytetin e Shkodres. Ne dalje te qytetit vargu i makinave eshte bere kilometrik dhe me gjithe pranine e policies rrugore eshte e veshtire te vendoset rregull. Qytetaret kane derguar ne ShkodraWeb video te regjistruara vete gjate levizjes ne rruget e Shkodres. Problemet jane krijuar nga levizja e mjeteve ne drejtim te Malit te Zi dhe te Velipojes. Ne fundjave jane me qindra mjete private qe i drejtohen plazheve, duke krijuar jo pak kaos ne qarkullimin rrugor./ShkodraWeb/