NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

Rikthehet me seri të reja “Friends”, lajmin e konfirmojnë njëkohësisht gjashtë protagonistët…

Rikthehet edhe një herë seriali i famshëm “Friends”. Do të jetë HBO kompania që do të kthejë 6 personazhet e njohura, për kënaqësinë e fansave të shumtë të tyre. Në muajin maj parashikohet të rifillojnë xhirimet e serive të reja, 16 vjet pas mbylljes së tij. Lajmi i bujshëm është konfirmuar nga 6 protagonistët kryesorë të “Friends”, edhe përmes postimeve të njejta në Intagram. Në një intervistë të dhënë, Jennifer Aniston kishte paralajmëruar një rikthim të mundshëm, ndërsa tashmë duket se çdo gjë është gati.

Suksesi duket i garantuar edhe pse nga seria e fundit e “Friends” i përket vitit 2004, pikërisht 6 maj, kur të gjithë protagonistët ishin 16 vjet më të rinj. Seria e fundit është ndjekur nga 5.16 milion spektatorë në Kanada ndërsa në SHBA nga 52.2 milion spektatorë në kanalin NBC. Sipas gjasave, seria e re do të ketë audiencë edhe më të shumtë. Kini durim dhe prisni. “Friends” po rikthehen! /ShkodraWeb Media/


Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të përdoren lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! Për të marrë njoftime për video të reja, ABONOHU tani!