Përplasje e shumëfishtë makinash në Lezhë, përfundojnë në spital dy persona të lënduar…

Një përplasje e shumëfishtë makinash ka ndodhur pasditen e sotme tek kryqëzimi i Shënkollit. Sipas dinamikës së ngjarjes, janë përplasur disa automjete me njëra tjetrën.


Sipas burimeve dy persona kanë mbetur të lenduar dhe janë dërguar për ndihmë mjeksore në spitalin rajonal të Lezhës. Policia në vendin e ngjarjes po punon për sqarimin e shkaqeve të këtij aksidenti.

ShkodraWeb Channel