NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

Tjetër termet lëkund Shqipërinë, ja ku ishte epiqendra

Pas ankthit nga koronavirusi, Italia përballet edhe me termetin me magnitudë 4.7 në jug të vendit…

Pas ankthit që i ka mbërthyer për koronavirusin, Italia është goditur nga një tërmet. Mësohet se lëkundjet kanë qenë me magnitudë 4.7 të shkallës rihter, 58 km nga Katanzaro, në pjesën jugore të Italisë. Deri më tani nuk dihen nëse ka pasur dëme nga tërmeti.

Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të përdoren lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! Për të marrë njoftime për video të reja, ABONOHU tani!