NEWS I LAJME ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

MINUTA E FUNDIT/ Fundi që zgjodhi për vetën 37 vjeçari pasi i mori jetën bashkëshortes në sy të djalit…

Nga kërkimet e pandërprera të Policisë, orët e para të mëngjesit është gjetur i m.bytur autori i dyshuar i v.rasjes së bashkëshortes së tij, ndodhur ditën e djeshme.

Më datë 20.07.2019, rreth orës 07:30, në Sektorin Rinia, Durrës, është gjetur i m.bytur shtetasi A.K. rreth 37 vjeç, banues në lagjen Nr.15, Durrës.


Pranë vendit të ngjarjes është gjetur dhe automjeti i këtij shtetasi më të cilin dyshohet se u largua pas kryerjes së k.rimit.

Ky shtetas dyshohet të jetë autori i v.rasjes së bashkëshortes së tij ndodhur ditën e djeshme. Grupi Hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Copyright © ShkodraWeb Media
ShkodraWeb Media
ShkodraWeb Media