NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

E RËNDË/ 31 vjeçari humbet kontrollin e mjetit, përplaset me bordurën dhe ndërron jetë afër TEG…

Një aksident fatal automobilistik raportohet të ketë ndodhur me pasojë humbjen e jetës të një 31-vjeçari. Shtetasi në fjalë me iniciale B. M., ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke u përplasur me bordurën e rrugës. Si pasojë e përplasjes së fortë i riu ka humbur jetën.


Tiranë/Informacion paraprak

Në aksin rrugor Elbasan-Tiranë, në afërsi të TEG-ut, mjeti me drejtues shtetasin B. M.,31 vjeç ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke u përplasur me bordurën e rrugës.

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë vetë drejtuesi i mjetit. Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! ABONOHU tani!