EMRI – Benzi përplaset me motorcikletën në Velipojë, humb jetën 32 vjeçarja…

(foto ilustrim) Më datë 19.01.2020 ora 17:25, në aksin rrugor Velipojë – Shkodër, në afërsi të kishës Velipojë, mjetit tip Benz, me drejtues shtetasin A. U. 28 vjeç, banues në lagjen Tre Heronjtë, Shkodër, është përplasur me mjetin motorçikletë me drejtuese, shtetasen Siljana Uldedaj 32 vjeçe, banuese në Velipojë, Shkodër, e cila në orën 20:25 nderroi jetë në Spitalin Rajonal Shkodër.


Shtetasi A. U. është shoqëruar në ambjentet e D. V. P. Shkodër për veprime të metejshme Veprimet po kryhen me grup hetimor, për sqarimin e rrethanave të aksidentit

Për t’u bërë pjesë e grupit ShkodraWeb Media mjafton të klikoni: Join Group" dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi ShkodraWeb Media ju mirëpret!