Kosova me shifra të larta, 8 jetë të humbura dhe 220 raste të reja pozitive me Covid- 19 në 24 orët e fundit…

Tetë persona kanë humbur jetën në 24 orët e fundit në Kosovë, si pasojë e korona virusit, duke e çuar numrin total të tyre në 177.


Vendi ka regjistruar edhe 220 raste të reja, duk e çuar numrin e përgjithshëm të të infektuarve në 7.137. Gjatë 24 orëve të fundit, janë shëruar 121 duke e çuar numrin total në 3.874.

ShkodraWeb Channel