NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

Gjendet në breg të detit një trup i pa jetë, policia jep detajet e para të ngjarjes…

Një trup i pa jetë është gjetur mëngjesin e sotëm në bregdetin e Durrësit.


Mësohet se trupi i pajetë, i gjinisë femërore, është gjetur nga një anije peshkimi, e më pas është nxjerrë nga policia kufitare, në bashkëpunim me rojet bregdetare.

Kúfoma po dërgohet në morg për autopsi, ndërsa nuk dihen ende detaje të tjera për ngjarjen.

Informacion paraprak

Më datë 15.05.2020, rreth orës 08:30, në lagjen nr.1,Durrës, është gjetur e mbýtur në det një shtetase e séksit femër ende e paidentifikuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes