NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

EMRI – 42 vjeçari gjendet i pajetë në shkallët e pallatit ku jetonte, nuk dihet arsyeja e ngjarjes së rëndë…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Pogradecit në orët e mbrëmjes. Një person mësohet se ka ndërruar jetë në rrethana ende të paqarta pranë banesës rreth orës 20.00


Arben Kokoneshi, 42 vjeç, është gjetur i vdêkúr në shkallët e pallatit ku jetonte, në katin e 4, në zonën e ish-ambulancës.

Sipas të dhënave paraprake, dyshohet se i ndjéri vuante nga sëmundje kronike dhe konsumuar alkôôl.

Lajmin konfirmohet edhe nga policia ku tashmë pritet autopsia për të përcaktuar shkaqet e vërteta të humbjes së jetës. .