FOTOLAJM/ Presidenti Meta i dhënë pas ushqimeve “bio”, psonis në dyqanin e lagjes produkte nga Malësia e Madhe deri në…

I zhveshur nga kostumi presidencial, Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur këtë fundjavë ta bëjë vetë pazarin e shtëpisë, ndërsa nuk ka nguruar që foto të shpërndajë edhe për ndjekësit në Facebook.

“Më në fund në lagjen tonë një dyqan i munguar me produkte organike nga të gjitha trevat nga Malësia e Madhe në Gjirokastër”,- shkruan Meta, bashkëngjitur fotove, ku shfaqet duke përzgjedhur produktet bio.

Në fotot e publikuara, Kreu i Shtetit mban në dorë disa nga këto produkte, për të cilat shprehet se kanë origjinë nga Malësia e Madhe.

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

VIDEO/ Tahiri zgjedh muzikën për të harruar telashet me drejtësinë, në një klub nate shfaqet në krah të një këngëtareje të…

VIDEO/ Makina “fluturon” në ajër dhe sillet përmbys në mes të Shkodrës, pamje si në filmin “Fast& Furious”….

VIDEO/ Njëri nga vëllezërit Bilali, Astriti, paralajmëroi fundin e tij- publikohen pamjet kur ai flet me dëshmitarin e ngjarjes së…

Close