ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

FOTO/ Berisha publikon edhe nje detaj tjeter nga marredhenia e Tahirit me Habilajt…

Shkruan ne Facebook ish- kryeministri Sali Berisha: “Qytetari dixhital denoncon:
-Habilajt i blene Saje qorrit syze 5 mije euro! sb. “Pershendetje doktor. Keto syze qe posedon Saje “Qorri” jane te firmes se njohur Maybach, lloji hedonist, e cila cilesohet si firma me e shtrenjte ne bote dhe ku syzet optike kapin shifra marramendese nga 5000$ e siper.Lind pyetja: A mundet nje ish minister dhe nje deputet pa asnje te ardhur shtese pervec rroges te posedoje syze te tilla ? Prokuroria te hetoj se keto syze jane dhurate e Habilajve,anonim ju lutem”.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

1 thought on “FOTO/ Berisha publikon edhe nje detaj tjeter nga marredhenia e Tahirit me Habilajt…

Leave a Reply

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.