FOTO/ Ceshtja “Tahiri”, ambasadori amerikan Lu “arratiset” nga Tirana e polemikave drejt juglindjes

Ndërsa kryeqyteti “zien” nga çështja Tahiri, ambasadori amerikan Donald Lu ka preferuar të udhëtojë sot drejt juglindjes së vendit. Në kuadër të Ditës Amerikane, ambasadori po qëndron në Korçë, ku është takuar edhe me kryebashkiakun Sotiraq Filo. Ambasadori amerikan do të jetë pjesë e aktiviteteve të ndryshme në këtë qytet edhe përgjatë ditës së nesërme. Pamjet e publikuara nga OraNews:

 

Loading...

Lini një Përgjigje

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

Lirohet anija e rrembyer ne Libi, rebelet u paguan 34 mije dollare per jeten e marinareve shqiptare

Pronari...

FOTO/ Berisha publikon edhe nje detaj tjeter nga marredhenia e Tahirit me Habilajt…

Shkruan...

Prokuroia jep alarmin: Po dalin prove dhe fakte nga mbledhja e Keshillit per Saimir Tahirin, cenohet hetimi

Ne...

Close