ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

FOTO/ Ceshtja “Tahiri”, ambasadori amerikan Lu “arratiset” nga Tirana e polemikave drejt juglindjes

Ndërsa kryeqyteti “zien” nga çështja Tahiri, ambasadori amerikan Donald Lu ka preferuar të udhëtojë sot drejt juglindjes së vendit. Në kuadër të Ditës Amerikane, ambasadori po qëndron në Korçë, ku është takuar edhe me kryebashkiakun Sotiraq Filo. Ambasadori amerikan do të jetë pjesë e aktiviteteve të ndryshme në këtë qytet edhe përgjatë ditës së nesërme. Pamjet e publikuara nga OraNews:

 

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Leave a Reply

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.