Foto/ Berisha njofton per zjarrin e rene ne Jug te vendit

Shkruan ne Facebook ish-kryeministri Sali Berisha: Kodra e Radhimes ne flake! Shikoni foton dhe lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb. “I nderuar Doktor. E kam fotografuar tani. Kodra mbi Radhime. Ka rrezik edhe per popullsine se fauna dhe flora shkuan. Ju prsh Me respekt”./ShkodraWeb/