Foto/ Edi Rama uron miremengjes me foto nga Shkodra

Kryeministri Edi Rama e ka nisur perseri diten me urimin e zakonshem, por me vemendje nga Veriu i Shqiperise. Shefi i qeverise ka zgjedhur nje peisazh te rralle nga bukuria por te publikuar jo shume shpesh. Shkruan ne Facebook kryeministri Rama: “Mirëmëngjes ? dhe ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje nga Lumi i Shalës në Koman ?”, shkruan Rama ne Facebook. Statusi shoqerohet me disa foto, te cilat mund ti shikoni me poshte. /ShkodraWeb/