VIDEO – Filmohet duke thithur “pluhur të bardhë” me hundë, PD publikon identitetin e kryebashkiakut të PS-së…

Vetëm pak pasi dolën pamjet e kryebashkiakut të PS-së, që konsumonte ko.kainë në një lokal, publikuar nga gazetari Artan Hxoha, Partia Demokratike ka folur për emrin e tij. PD thotë se eshte kryebashkiaku i Bulqizes Lefter Alla.


“Opinioni publik është tronditur sot nga pamjet se si kryebashkiaku ilegjitim i Bulqizës, sipas mediave, i emëruar nga Rama është duke konsumuar ko.kainë. Ko.kaina, he.roina, ka.nabisi janë cilësitë e bandës që drejton vendin”- ka thënë ish-deputeti Ervin Salianji, në një deklaratë nga selia blu.

Për të afishuar reklamën apo njoftimin tuaj në ShkodraWeb Media mund të kontaktoni duke klikuar ShkodraWeb Media dhe menjëherë do të kontaktoheni nga stafi. ShkodraWeb Media ju mirëpret!