MINUTA E FUNDIT – “Nuk jam unë personi në video”, kryebashkiaku socialist mohon se është filmuar duke thithur “pluhur të bardhë” në lokal…

“Nuk jam unë personi në video, video është e montuar”. Kështu ka deklaruar në një prononcim për “News 24”, kryetari i bashkisë së Bluqizës Lefter Alla.


Reagimi i tij vjen, pak pasi PD në një deklaratë për mediat, tha se personi i filmuar duke pire ko.kaine ne lokal ishte pikerisht kryebashkiaku socialist.

Për t’u bërë pjesë e grupit ShkodraWeb Media mjafton të klikoni: Join Group" dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi ShkodraWeb Media ju mirëpret!