E RËNDË/ I moshuari “ia heq vetes” në shtëpinë e vajzës, mister arsyet…

Tmerr ne nje familje fierake. Babai i moshuar i ka dhene fund jetes brenda shtepise, teksa ka ngulur thiken ne qafe, ne prani te pjesetareve te tjere. Ngjarja e rende ka ndodhur sot rreth orës 08:20, në lagjen “Sheq i Madh”, Fier. Policia ben me dije se “dyshohet se shtetasi Rushti Fejzullai, 93 vjeç, ka goditur veten me thikë në banesën e vajzës së tij”, i cili me pas ka nderruar jete ne spital.

Informacion paraprak

Sot, në datën 03.11.2018, rreth orës 08:20, në lagjen Sheq i Madh, Fier, dyshohet se shtetasi R.F, 93 vjeç, ka goditur veten me thikë në banesën e vajzës së tij. Shtetasi R.F ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal Fier. Grupi hetimor ndodhet në vëndngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

2 mijë USD pagë për oficerët e policisë gjyqësore…

Zëvendëspresidenti i Parlamentit Europian: Mos e bëni “hero” Katzifas, dy gjëra po u them grekëve…

VoA: Skadon afati, Meta nuk ka vendim për Sandër Lleshin…

Close