Përplasen dy makina në “Rrugën e Kombit”, pasoja fatale për tre nga pasagjerët…(detaje)

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në “Rrugën e Kombit”, ku mësohet se përplasja mes makinave ka pasoja të rënda. Nga të dhënat e para raportohet se dy persona kanë humbur jetën dhe tre të tjerë janë plagosur, ndersa rreth ores 14:20 nje nga te plagosurit ka humbur jeten rruges per ne spital, duke shkuar ne tre numri i viktimave dhe dy i te plagosurve.

Aksidenti ka ndodhur pak më parë në afërsi të Rrubikut, por ende nuk dihen detajet dhe rrethanat e kësaj përplasjeje. Mësohet se mjeti tip Volkswagen Sharon me targë AA 943 NP me mjetin tip Benz me targë AA 182 TY.

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

“21 JANARI 2011″/ Garda e Republikës padit ish- komandatin Prendi: Bashkë me Llupon të paguajnë 2.1 milion euro…

Gjendet i pa jetë në banesën e tij në Gimaj të Shalës një shtetas, versioni zyrtar i uniformave blu të Shkodrës…

DEKLARATA/ Ahmet Zogu “fut në sherr” avokat Ngjelën me ish- nënkryetarin legalist…

Close