DOKUMENTET/ Salianji “flakë për flakë” Ballës: Ja datat dhe orët kur ke fluturuar me Charter, po me trafikantin pse…

Pas deklarates se socialistit Balla, se do ta padiste te henen, reagon deputeti i PD-se, Ervin Salianji. Pasi i numeroi te dhenat e TIMS, qe tregonin se se paku 18 here Balla kishte fluturuar me Charter me trafikantin Bego, kete radhe, Salianji i thote troc se lidhjet me krimin nuk i fshin dot me fotomontazh, teksa i kujton me ore e data, se kur jane bere keto udhetime.

Reagimi i Salianjit

LIDHJET ME KRIMIN NUK I FSHIHNI DOT ME FOTOMONTAZH!

Harrojeni! Keni gjurmë kudo. Jeni aq të lidhur me krimin sa ska department, prokurori e gjykatë që ju shpëton!

E meqënëse tashmë jeni faktuar si mashtruesa, që përdrorni edhe fotomontazhin dhe kallamin e peshkut për të mbuluar lidhjet me krimin, kujtohu njëherë Taulant, në këto data dhe në këtë orare, ke qenë për peshk, apo në udhëtime jashtë shtetit me CHARTER?

07.09.2013, ora 11.54

08.12.2014, ora 12.23

26.12.2014, ora 08.54

26.12.2014, ora 16.31

28.11.2016, ora 21.18

10.10.2016, ora 23.39

06.09.2016, ora 13.12

28.11.2016, ora 10.34

10.10.2016, ora 06.36

23.10.2017, ora 12.42

24.10.2017, ora 22.25

19.03.2018, ora 17.42

20.03.2018, ora 18.07

26.04.2018, ora 17.43

Dokumentet e ALBCONTROL tregojnë që shtetasi Taulant Balla, me dokumentin identifikues me nr. DB 11597xx-AL dhe nr. DC66547xx-AL, ka qenë në udhëtime me CHARTER! Sna the gje, po me trafikantin e denuar te droges Edmond Bego, pse ke udhetuar 25 here jashte vendit? Të fala Departamentit të Shpifsave ne PS!

 

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

FOTO/ “Risku nuk është fat, është zgjedhje…”, prezantohet në Shkodër metodologjia e përballimit të përmbytjeve…

Sheshi...

Promovohet libri “Burra të vdekur, të gjallë” i autorit shkodran Xhahid Bushati…

Një...

PAKETA ANTISHPIFJE/ LSI me tone të forta Ramës: Përzierje e maskarallëkut dhe idiotësisë…

Jemi...

Close