4 persona ne skaf rrezikuan te mbyteshin, nderhyrja e policise u shpeton jeten

Disa çaste më parë Policia kufitare e Vlorës ka bërë të mundur nxjerrjen në Radhimë të një motoskafi. Mjeti detar ishte nisur nga Karaburuni dhe për shkak të një defekti në motor rrezikoi mbytjen. Në të gjendeshin 4 persona që fatmirësisht ndodhen në bregun e plazhit të Radhimës të sigurt për jetën e tyre.

[frontpage_news widget=”6289″ name=”Lexoni edhe…”]