Vllaznia njeh kundërshtarin e gjysmëfinales për Superligën, kuqeblutë synojnë titullin kampion përsëri…

Sapo është hedhur shorti i ndeshjeve gjysmëfinale të kampionatit U19 dhe Vllaznia ka mësuar emrin e kundërshtarit me të cilin do të ndeshet te shtunen e ardhshme. Përballë saj do të jetë ekipi i Flamurtarit të Vlorës në takimin që mendohet të zhvillohet ditën e shtunë në Kamëz.

Padyshim që edhe ndaj këtij kundërshtari, objektivi i ekipit shkodran do të jetë fitorja dhe kalimi në finale të kampionatit sepse do edhe fitimin e titullit kampion

Trajneri Luan Zmijani nuk ka patur ndonjë preferencë për emrin e kundërshtarit të gjysmëfinales sepse të katër ekipet pjesmarrëse janë dinjitoze për njëra- tjetrën por ka deklaruar se Vllaznia U19 do të mundohet të tregojë vlerat e saj në këtë moment deçiziv të kampionatit.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

Sonte përfundon afati i regjistrimit të kandidatëve, a do të ketë “tradhëtarë” nga rradhët e PD-së?

KQZ...

MINUTA E FUNDIT/ Vihet në pranga nga policia bashkëshorti i ministres së Arsimit, dalin detajet e para…

Partia...

PROTESTA E OPOZITËS/ Sot skenar ndryshe nga ai i të shtunës, qytetarët janë të ftuar të bëhen pjesë e një…

Zbulohen...

Close