ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

Vllaznia njeh kundërshtarin e gjysmëfinales për Superligën, kuqeblutë synojnë titullin kampion përsëri…

Sapo është hedhur shorti i ndeshjeve gjysmëfinale të kampionatit U19 dhe Vllaznia ka mësuar emrin e kundërshtarit me të cilin do të ndeshet te shtunen e ardhshme. Përballë saj do të jetë ekipi i Flamurtarit të Vlorës në takimin që mendohet të zhvillohet ditën e shtunë në Kamëz.

Loading...

Padyshim që edhe ndaj këtij kundërshtari, objektivi i ekipit shkodran do të jetë fitorja dhe kalimi në finale të kampionatit sepse do edhe fitimin e titullit kampion

Trajneri Luan Zmijani nuk ka patur ndonjë preferencë për emrin e kundërshtarit të gjysmëfinales sepse të katër ekipet pjesmarrëse janë dinjitoze për njëra- tjetrën por ka deklaruar se Vllaznia U19 do të mundohet të tregojë vlerat e saj në këtë moment deçiziv të kampionatit.

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.