Video/ Vajza rremben celularin e iken por…nuk i shpeton kameras

Një vajzë në qytetin e Elbasanit, tashmë është shndërruar në një nga personazhet e cila ka tërhequr vëmendjen e rrjeteve sociale.
E reja ka vjedhur një telefon celular në  një prej dyqaneve në Elbasan, por me sa duket nuk i ka kushtuar rëndësi kamerave të sigurisë që vëzhgonin dyqanin.
Pronarët e dyqanit kanë vendosur që ta bëjnë publike videon, ku në të shihet vajza e cila gjen nje celular në vendin ku ekspozoheshin këpucët, bën sikur shikon një palë sandale, pastaj merr aparatin celularë dhe e fut në çantë duke u larguar me shpejtësi.
Mësohet se ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në një prej dyqaneve të një qendre tregtare./SHQIPTARJA.COM/