Video/ Pritja qe ju be Luanes ne Kosove eshte…e paimagjinueshme

Prej debutimit të saj në muzikë Luana Vjollca kohë pas kohë ka qenë pjesë e mbrëmjeve muzikore.Megjithatë, për habinë e shumëkujt, bukuroshja ndezi motorët këtë verë duke nisur një tur intensiv koncertesh pas publikimit të projektit më të fundit,‘Benzina’ i cili u prit shumë mirë. Ndalesa e fundit e këngëtares mbrëmjen e kaluar ishte Vushtrria ku është pritur në mënyrë spektakolare nga turma e madhe e fansave që kishin ardhur për të ndjekur këngëtaren. Këtë gjë e tregon videoja e postuar në Instagram nga vetë Luana, e cila shfaqet mjaft e qeshur dhe e lumtur për pritjen që iu bë.
/BalkanWeb/