“Gjini” e ka ndare mendjen, do te martohet kete fillim shtatori…

Lajmi që këtë vit Besi dhe Xhensila do të lidhin kurorë është konfirmuar prej gati një viti, por çifti nuk e kanë zbuluar ende datën se kur do t’i japin fund beqarisë. Ata e kanë vendosur prej kohësh tashmë, madje kanë përmbyllur edhe një pjesë të mirë të përgatitjeve, por datën ende nuk e kanë zbuluar. Burime për Prive kanë treguar këtë javë se Besi dhe Xhensila do të lidhin kurorë në fillim të muajit shtator. Si një muaj i ngjeshur dasmash, njëra prej ditëve të para të tij do të shënohet si e Besit dhe Xhensilës.
Aktori i humorit dhe këngëtarja, me gjithë përpjekjet për të mos rrëfyer detaje, kanë thënë se ceremonia do të jetë e madhe, me shumë miq e njerëz që i duan. Që nga veshja e deri tek detajet më të imta të dekorit, çdo gjë është përgatitur prej kohësh tashmë. Një ndër çiftet më të gjatë të showbiz-it shqiptar, këtij viti, pa dyshim, do t’i vënë emrin e tyre.