Video/ Brikena Zenuni, malli i motres dhe vajzes per vellane dhe prinderit qe nuk jetojne me

Brikena Zenuni, motra e Hektor Zenunaj por edhe vajza e Besnik Zenunit qe gjeten vdekjen ne shperthimin e ndodhur ne lokalin e tyre ne Velipoje me 28 korrik, ka shperndare ne instagram nje video shume prekese e mallengjyese per te gjithe. Brikena shpreh fjale zemre per nenen, babain dhe vellane, te cilen nuk jetojne me. Brikena kerkon te bashkendaje me te gjithe dhimbjen e jashtezakonshme qe e ka mberthyer. Video e tregon me qarte se fjalet kete. /ShkodraWeb/

https://www.facebook.com/hektor.besnik.zenunaj/videos/1960959507522890/