Foto/ Ironia e Frederik Ndocit: Ne plazh tjeter, por serish e njejta lope si ne Velipoje

Kantautori i mirenjohur shkodran Frederik Ndoci, i njohur edhe per sensin e tij te humorit, ka ironizuar serish pranine e kafsheve ne afersi te plazheve tona. Para disa diteve, Ndoci puiblikoi ne Facebook nje foto ku ne sfond dukej nje lope qe po kulloste e qete ne afersi te plazhit ne Velipoje. Ndersa para pak minutave, Ndoci ka botuar nje status tjeter ironik, perseri ne te njejten linje: “Sapo arrita ne nje plazh tjeter, kur pashe qe Po me priste pothuajse e njejta lope si dikur ne velipoje… lum shqiperi qe ke veç loperi”, shkruan kantautori shkodrane. Sic duket, Rriku nuk ka pertuar te fotografoje lopen serish dhe ta publikoje ne Facebook. Madje jo 1, por 7 fotografi. Fotot flasin me shume se fjalet. /ShkodraWeb/