VIDEO/ Benz-i përplaset me furgonin, ndërron jetë një person dhe lëndohen dy të tjerë…

Një aksident me pasojë fatale për jetën e një personi dhe lëndimin e 2 të tjerëve ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Në vendin e quajtur ‘Gurorja e Kremenarit’ janë përplasur automjeti tip ‘Benz’ me automjetin tip furgon. Shkaqet e aksidentit ende nuk bëhen të ditur. Ndërkohë që policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, të dëmtuarit janë transportuar në Spitalin Rajonal të Fierit.

Informacion paraprak:

Sot rreth orës 15:10, në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në vendin e quajtur ‘Gurorja e Kremenarit’ janë përplasur automjeti tip ‘Benz’ me automjetin tip furgon.

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit tip ‘Benz’ si edhe janë dëmtuar 2 pasagjerët në mjetin tip furgon të cilët janë transportuar në Spitalin Rajonal Fier.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe 2 të dëmtuarve si dhe për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

Konflikti i Ramës me Becchetti-n e Agon Channel i kushton Shqipërisë 110 milion euro, Strasburgu merr vendimin…

Shqipëria...

Digjet makina e gjyqtarit të çeshtjes së rihapur të Izet Haxhisë, zjarr aksidental apo i qëllimshëm…?!

Një...

EMRAT/ 10 deputetë të rinj i shtohen Kuvendit, ja cilët janë 6 opozitarët dhe 4 socialistët…

Komisioni...

Close